Elektriline jooksuratas on ideaalne valik lastele, kes soovivad õppida tasakaalu hoidmist jalgrattal koos elektrimootori lisajõu ja põneva sõiduelamusega. Võimas elektriline sõiduelamus Ratas on varustatud: eemaldatava […]
Bränd
Laos
Tasuta saatmine alates 49€
Turvaline makselahendus ja transport
Kindel valik hubase kodu jaoks!
Elektriline jooksuratas on ideaalne valik lastele, kes soovivad õppida tasakaalu hoidmist jalgrattal koos elektrimootori lisajõu ja põneva sõiduelamusega.
Ratas on varustatud:
Kiiruserežiimid:
See teeb ratta sobivaks nii alustavatele kui ka kogenumatele noortele sõitjatele.
Eemaldatav aku võimaldab:
Mootori tugi aitab lapsel sõita pikemalt ilma kiiresti väsimata.
16-tollised õhkrehvid tagavad:
Jooksuratas sisaldab:
Elektriline jooksuratas aitab arendada:
Ratas sisaldab:
Tootmisprotsessi tõttu võivad elektrilisel mänguasjal esineda väiksed kriimustused, täpid või viimistlusdetailide erinevused. Mõned osad ei pruugi olla täielikult ideaalselt viimistletud. See on tavapärane kõikide mudelite puhul sõltumata müügikohast. Mustadel pindadel võivad sellised detailid paremini nähtavad olla.
| Omadus | Kirjeldus |
|---|---|
| Värv | Must |
| Aku / toide | 24V 4.0Ah liitiumaku |
| Mootor | 24V 180W ketiajamiga mootor |
| Sõiduomadused | 2 reguleeritavat kiirust kuni 18 km/h |
| Muusika / multimeedia | Käivitusheli, signaal, muusika, etteloetavad lood, USB-sisend, reguleeritav helitugevus, aku näidik |
| Detailid | Reguleeritav iste kuni 54 cm, 16-tollised õhkrehvid, trummelpidur |
| Laadimine ja sõiduaeg | 1–2 tundi laadimist, kuni 60 minutit sõiduaega sõltuvalt kaalust ja pinnasest |
| Sobivus | Maksimaalne kandevõime 45 kg |
| Toote mõõdud | 118 × 53 × 63 cm |
| Pakendi mõõdud | 102 × 24,5 × 49 cm |
| Kaal | Toode 11,5 kg / pakend 15,5 kg |
| Kaal | 10 kg |
|---|
379,00 €
399,00 €
389,00 €
349,00 €











