Rollzone Drift Go-Kart, 24-voldine kart 200-vatiste mootoritega, uus mudel!
ROLLZONE elektriline drift-kart Kas soovid tõelist sõiduelamust?ROLLZONE 24-voldine drift-kart võimaldab lastel teha ägedaid driftimanöövreid. Võimsa kiirenduse, suure sõidukiiruse ja driftimisvõime kombinatsioon teeb sõitmise eriti lõbusaks. Kvaliteedimärkus:Tootmisprotsessi […]
Bränd
ROLLZONE elektriline drift-kart
Kas soovid tõelist sõiduelamust?
ROLLZONE 24-voldine drift-kart võimaldab lastel teha ägedaid driftimanöövreid. Võimsa kiirenduse, suure sõidukiiruse ja driftimisvõime kombinatsioon teeb sõitmise eriti lõbusaks.
Kvaliteedimärkus:
Tootmisprotsessi tõttu võivad elektrilistel mängusõidukitel esineda triibud, kulumisjäljed, täpid või väiksed kriimustused. Mõned detailid ei pruugi olla täielikult viimistletud. See on tavapärane kõikide mudelite puhul sõltumata müügikohast. Eriti hästi on väiksed iluvead nähtavad musta värvi pindadel.
| Omadus | Kirjeldus |
|---|---|
| Värv | Sinine |
| Aku / toide | 24V aku (2 × 12V 7Ah jadamisi ühendatud akut) |
| Mootorid | 2 × 24V 200W 25000 rpm mootorit |
| Sõiduomadused | 2 reguleeritavat kiirust kuni 18 km/h, edasi- ja tagasikäik, drift-funktsioon sisse/välja lülitatav, elektrooniline pidur gaasipedaali vabastamisel |
| Detailid | Kummitäidisega esirehvid, plastikust tagarehvid, turvavööga iste, muusikanupp lenksul, libisemiskindel jalaplatvorm |
| Laadimine ja sõiduaeg | Laadimine 6–8 tundi, sõiduaeg 30–45 minutit tasasel pinnal |
| Istekohtade arv | 1-kohaline |
| Sobivus | Lastele kuni 60 kg |
| Toote mõõdud | 110 × 77 × 54 cm (pikkus × laius × kõrgus) |
| Pakendi mõõdud | 116,5 × 56 × 30 cm |
| Kaal | Toode 21,2 kg / pakend 25 kg |
| Kaal | 11 kg |
|---|













































































































